plenfrdeptru

Doświadczenie i zaufanie

Istniejemy nieprzerwanie od ponad 40 lat,

Zaawansowana technologia

FORMY WTRYSKOWE I WYKROJNIKI

DOSTARCZAMY NASZYM KLIENTOM

Szukamy w sposób ciągły nowoczesnych rozwiązań

INNOWACYJNOŚĆ I KREATYWNOŚĆ

Arrow
Arrow
Slider

O nas

Jesteśmy zakładem świadczącą usługi z zakresu obróbki skrawaniem i elektroerozyjnej na maszynach CNC. Specjalizujemy się w budowie form wtryskowych i wykrojników. Projektujemy i dostarczamy naszym Klientom linie produkcyjne i przyrządy specjalne. W naszej ofercie znajdą państwo szeroką gamę usług wykonywanych na maszynach sterowanych numerycznie. Posiadamy centra frezarskie 3 i 5 osiowe, wieloosiowe centra tokarskie, elektrodrążarki drutowe i wgłębne oraz wiele innych zaawansowanych technologicznie maszyn. Przyjmujemy zamówienia na spawanie konstrukcji oraz montaż kompletnych urządzeń. Realizujemy produkcję jednostkową, krótko i średnio-seryjną detali z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy własną wtryskownię. Mogą Państwo złożyć także zamówienie na produkcję elementów z tworzyw sztucznych i gumy.

 
Czytaj więcej...
 

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ W JEDNYM MIEJSCU

Projekt

Oferujemy naszym Klientom kompleksową pomoc od etapu konsultacji po realizację projektów związanych z wdrażaniem i rozwojem nowych produktów. Projektujemy design detali z tworzyw sztucznych oraz świadczymy pomoc w zakresie doboru komponentów i optymalizacji procesów produkcji.

Narzędziownia

Nasza narzędziownia specjalizuje się w wykonywaniu form wtryskowych, wykrojników, linii produkcyjnych, przyrządów specjalnych oraz części maszyn. Zlecenia realizujemy na podstawie projektów własnych lub Klienta. Jesteśmy w stanie podjąć się wykonania niemal każdego zadania w dziedzinie obróbki metali.

Produkcja

Przyjmujemy zamówienia na produkcję krótko i średnio-seryjną detali z metalu i tworzyw sztucznych. Wykonujemy także zaawansowane technologicznie detale w wąskich zakresach tolerancji. W ramach 2 lokalizacji dysponujemy ponad 30 maszynami numerycznymi, w tym wieloma 5 osiowymi.

Wtryskownia

Produkcję wyprasek realizujemy z wykorzystaniem wykonanych przez nas lub powierzonych nam form. Jesteśmy w stanie w pełni zorganizować cały proces począwszy od projektu formy, jej wykonania do produkcji na wtryskarkach. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość i terminową realizację.

Możesz nam zaufać

Na przestrzeni ponad 40 lat wykonaliśmy wiele zleceń i przeprowadziliśmy szereg kompleksowych projektów z zastosowaniem różnych technologii.
O wysokiej jakości naszych usług najlepiej świadczą stałe zlecenia pochodzące od klientów z niemal wszystkich gałęzi przemysłu oraz przyznane nam wyróżnienia i nagrody.

Form wtryskowych

Wykrojników

Zamówień/rocznie

Klientów

Wyróżniają nas cechy

Szerokie spektrum usług

Biuro konstrukcyjne, narzędziownia, wtryskownia i zakład produkcyjny w ramach jednej organizacji - dają gwarancję rzetelnej i kompleksowej realizacji twojego zamówienia na każdym jego etapie.

Doświadczenie i wiedza

Nasz rozwój jest dziełem znakomicie zgranego zespołu pracowników z długoletnią praktyką i wysokimi, stale podnoszonymi kwalifikacjami zawodowymi. Tak szerokie kompetencje to również badania oraz dostęp do wiedzy wielu ekspertów branżowych.

Odpowiedzialnośc biznesu

Kierujemy się jasnymi zasadami. Stawiamy na przejrzystą komunikację z Klientem. Zależy nam, abyś postrzegał nas jako firmę odpowiedzialną i godną zaufania. Nieustannie pracujemy nad zwiększaniem poziomu jakości świadczonych przez nas usług.

Wysoka jakość

Naszym priorytetem jest jakość, trwałość oraz bezpieczeństwo. Wybierając naszą ofertę zyskujesz pewność, że wydane środki zainwestowałeś mądrze, z naciskiem na trwałość i niezawodność produktów.

Konkurencyjność

Konkurencyjność to jeden z największy atutów naszej firmy, który przekuwamy w realny sukces Klientów. Dążymy do tego, aby proponowane przez nas ceny były niższe od konkurencji! Wierzymy, że poprzez optymalizację procesów jesteśmy w stanie zawsze zaoferować atrakcyjniejsze warunki.

Nowoczesny maszyny

Dysponujemy parkiem maszynowym pozwalającymi na przeprowadzenie niemal wszystkich operacji technologicznych. Posiadamy: tokarki, frezarki CNC(5-axis), elektrodrążarki wgłębne(EDM) i drutowe(WEDM), szlifierki oraz wiele innych urządzeń.

Bezpośrednia relacja

Osoby, które opiekują się danym zamówieniem mają faktyczny wpływ na podejmowane decyzje w zakresie realizowanego projektu i są zawsze dostępne by przedyskutować niespodziewane sytuacje czy zmiany.

Orientacja na rozwój

Nie ograniczamy się do powszechnie stosowanych metod. W sposób ciągły poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych i skutecznie z nich korzystamy. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane tak, by wspierać a nie ograniczać rozwój przedsiębiorstwa.

Bez granic

Dbamy o partnerskie stosunki z polskim i zagranicznym biznesem na drodze realizacji ambitnych projektów. Obsługujemy z sukcesami Klientów na rynku polskim, zachodnioeuropejskim oraz zlokalizowanym na Białorusi, Ukrainie i w Rosji.

Zamów subskrypcję

Zamów teraz i otrzymuj informacje, materiały, interesujące posty i wiele więcej!